
Стіл обідній для кухні Fox 1200х700х750 мм AMF Білий
- Готово до відправки
- Код: 2805
4 225 ₴
- +380 (68) 117-17-10Viber
- +380 (63) 460-46-45
Стіл обідній для кухні Fox 1200х700х750 мм AMF
Обідній стіл AMF Fox – ідеальне рішення для вашої кухні та їдальні. Модель ідеально підходить як для маленьких, так і просторих приміщень. Стіл AMF Fox має сучасний дизайн та виконаний з міцних та надійних матеріалів. Стіл чудово впишеться у більшість інтер'єрів завдяки своїй формі та підійде для щоденного використання для всієї родини. Стіл представлений у двох модифікаціях: з квадратною та прямокутною стільницею. Обідній стіл AMF Fox – це проста, але старанно продумана модель, яка відмінно підходить для сучасних інтер'єрів.
Габаритні розміри столу:
- Довжина: 1200 мм
- Ширина: 700 мм
- Висота: 750 мм
Матеріали:
- Стільниця - МДФ + Спечений камінь
- Ніжки - сталь
Доставка - при відвантаженні замовлень меблі упаковуються картоном з наявністю прокладок і обмотуються в стретч-плівку. При необхідності додатково робиться обрештування каркасом.
Упаковане замовлення закріплюватиметься так, щоб було забезпечено безпеку при транспортуванні, завантаженні та розвантаженні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 26.3 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ, Спечений камінь |
| Каркас, ніжки | сталь |
- Ціна: 4 225 ₴





