Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний тримач для туалетного паперу з полицею чорний MVM
Легкий, але водночас міцний тримач для туалетного паперу BA-01 виготовлений з алюмінієвого сплаву.
Тримач кріпиться за допомогою шурупів, які входять до комплекту. Витримує навантаження до 1 кг.
BA-01 виготовлений у чорному кольорі, має стильний вигляд, компактні розміри, тому його можна прикріпити на стіну в туалеті в зручному місці.
Характеристики
- Розмір — 185х125х95 мм
- Матеріал — алюмінієвий сплав
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Підставка для освіжувача | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 95 мм |
| Виробник | MVM |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 742 ₴





