
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер настільний для косметики та дрібниць у спальню, ванну кімнату MVM
Настільний органайзер для дрібниць підходить для зберігання канцелярії, косметики, кухонного начиння та інших необхідних предметів.
Стильний і сучасний дизайн підкреслить Ваш інтер'єр, а сам аксесуар допоможе організувати лад у вашому просторі. Підставка не займає багато місця й легко миється.
Аксесуар виготовлений із високоякісного поліпропілену, який вирізняється міцністю та стійкістю до впливу зовнішніх чинників.
Дозволено користування за температури від -5 °C до +50 °C.
Характеристики
- Матеріал — ПП (поліпропілен)
- Розмір: 185х140х120мм
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Кількість відділень | 4 |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 12 см |
| Виробник | MVM |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Світло-коричневий |
- Ціна: 146 ₴






