
влевовправо
Стул Alphabet F black/olive AMF
- В наявності
- Код: 545714
3 952 ₴
+380 (67) 260-46-45
- +380 (68) 117-17-10Viber
- +380 (63) 460-46-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як оформити замовлення в нашому магазині

Зв'язатися з нами телефоном або залиште заявку на сайті.
→

Повідомте всі деталі менеджеру, якісна консультація.
→

Безплатний прорахунок вартості та узгодження деталей замовлення.
→

Оплата зручним способом, доставка та дод. послуги (за договореністю).
Модель: Alphabet F
Колекція: Erte
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Чорний
Материал обивки:
Тканина Шеніл
Колір оббивки: Колір Оливковий
Висота виробу: 1030 мм
Ширина виробу: 430 мм
Глибина виробу: 540 мм
Висота від підлоги до сидіння: 670 мм
Висота спинки: 300 мм
Ширина сидіння: 420 мм
Глибина сидіння: 420 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 5,3 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Барний стілець |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Глибина табуретки | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дорослих |
| Матеріал | Хромована сталь |
| Висота | 1030 см |
| Ширина | 430 |
| Глибина | 420 мм |
- Ціна: 3 952 ₴










