
Підставка під монітор на стіл, настільна підставка для монітора без перемички, стійка для монітора Opendoors Бетон
- В наявності
- Код: PO44
363 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка під монітор на стіл Opendoors
Настільна підставка під монітор для комп'ютера допоможе заощадити простір на вашому робочому столі, а також додасть місце для зберігання речей. Додавання такої підставки - відмінний варіант для підняття монітора, створюючи більш зручний кут для голови та шиї, а також збільшуючи доступний простір. Ви можете розмістити свої книги, файли та інші настільні аксесуари під підступником, щоб на робочому місці не було безладу!
Габаритні розміри:
- Ширина - 500 мм
- Висота - 100 мм
- Глибина - 268 мм

Характеристики:
- Матеріал - ДСП ламінована
- Товщина матеріалу - 16 мм
- Вага - 2,9 кг
- Колір - Дуб Сонома, Венге Темний, Бетон, Білий, Аліканте, Антрацит, Графіт, Світлий сірий
Меблі доставлені в надійній фабричній упаковці, у розібраному виді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому складання виробу не складе труднощів. Можливі послуги складання по Києву та обл.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон |
- Ціна: 363 ₴

