Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна тумба під телевізор Sue MM
Жодна вітальня не обходиться без тумби під телевізор. Вона обладнана відкритими нішами додаткових телевізійних пристроїв. В комплект входить: інструкція зі збирання та фурнітура
Особливості:
Габарити:
-
Ширина – 140 мм
-
Глибина – 405 мм
-
Висота - 400 мм
Характеристики:
- Матеріал корпусу - ДСП ламінована
- Матеріал фасаду - МДФ
- Колір - Дуб Вотан/Білий

Меблі доставляються в надійній фабричній упаковці, у розібраному виді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не складе труднощів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Accord |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 405 мм |
| Висота тумби | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб вотан/Білий |
- Ціна: 2 065 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в надійній фабричному пакованню, у розібраному виде. До комплекту постачання входить вся необхідна фурнітура й інструкції для складання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не становитиме труднощів. Можливі послуги збирання по Києві й обл.



