
влевовправо
Компактне відро для сміття з кришкою, підвісне відро для сміття для дому, офісу,туалета MVM Білий/антрацит, 3 л
- В наявності
- Код: BIN-11 3L WHITE/ANTHRACITE
284 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне відро для сміття з кришкою, підвісне відро для сміття для дому, офісу,туалета MVM
Підвісне відро для сміття з кришкою MVM.
Відро виготовлене з високоміцного пластику, що не б'ється під час падіння й не тріскається під час удару. Відро має надійне кільце для фіксації сміттєвого пакета.
Таке відро можна підвісити на кухонний гарнітур і складати сміття та інші відходи. Підвісна фіксація відра здійснюється за допомогою клейкої стрічки або гачка, що входять до комплекту.
Кухонний органайзер не займе дорогоцінний простір на кухні. Зверху на кришці є слот для ґаджетів. А сама кришка зручно вішається на бік відра.
Характеристики
- Матеріал — пластик
- Розмір — 161х130х205 мм, 210х175х245 мм
- Об'єм — 3 л, 5 л
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Навісний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 161 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 205 мм |
| Виробник | MVM |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий/антрацит |
| Обсяг | 3 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 284 ₴


