Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро для сміття дитяче з кришкою Panda, настільне відро для дому, офісу MVM
Настільне відро для сміття MVM з прикольним зовнішнім виглядом, це дає змогу розміщувати його в сучасному просторі.
Підійде для дитячих куточків, шкіл, садків; салонів краси охочих викликати емоцію в клієнта; домашнього та публічного використання.
Кришка легко рухається й повністю знімається для зручної заміни сміттєвого пакетика. Дизайн у формі милих тварин: панди, жаби та порося.
Контейнер для сміття доступний в об'ємі: 1,2 літра; 3,2 літра, 7 літрів.
Характеристики
- Матеріал — ПП (поліпропілен)
- Розмір — 210х140х140 мм, 270х185х185 мм, 345х240х240 мм
- Об'єм — 1,2 л, 3,2 л, 7 л
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Звичайне (з кришкою) |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 210 мм |
| Виробник | MVM |
| Країна виробник | Україна |
| Обсяг | 7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 454 ₴



