
влевовправо
Біла кутова полиця для книг і іграшок підлогова, високий кутовий стелаж для дому офісу Opendoors Білий
- Під замовлення
- Код: P32
Відправка з 05 червня 20262 658 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біла кутова полиця для книг та іграшок підлогова, високий кутовий стелаж для дому офісу Opendoors
Етажерка для декору і книг на п'ять полиць, компактний кутовий стелаж. Книжкова полиця не займає багато місця і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Особливості стелажу:
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Габаритні розміри:
- Ширина - 400 мм
- Висота - 1806 мм
- Глибина - 400 мм
Характеристики:
- Матеріал - ДСП ламінована
- Товщина матеріалу - 16 мм
- Вага - 27,1 кг
- Колір - Дуб Сонома, Венге Темний, Бетон, Білий
Меблі доставляють у надійній фабричній упаковці, в розібраному вигляді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не складе труднощів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | IDEA |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ширина стелажа | 400 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1806 мм |
- Ціна: 2 658 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в надійній фабричному пакованню, у розібраному виде. До комплекту постачання входить вся необхідна фурнітура й інструкції для складання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не становитиме труднощів. Можливі послуги збирання по Києві й обл.



