Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський Комод для одягу Ares 3 ММ
Комод Ares гармонійно впишеться в інтер'єр спальні і стане корисним функціональним предметом меблів, що дозволяє розмістити необхідні речі. Комод Ares 3 випускається в унікальному дизайні, наближеному до класичного стилю. Корпус і фасади виготовляються з високоякісного ДСП у красивому поєднанні деревних текстур у кольорі «дуб ендгрейн/білий».
Купуючи Комод Ares, ви отримуєте суворі геометричні форми, правильні лінії, з мінімалістичним дизайном, фірмовими петлями та напрямними повного висунення. Завдяки гармонійному, спокійному поєднанню відтінків, меблі Ares мають дуже стильний вигляд та ідеально підходять для створення досконалого інтер'єру спальні.

Характеристики:
- Ширина: 103,5 см.
- Глибина: 40 см.
- Висота: 85 см.

| Основні | |
|---|---|
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Accord |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Вибрати колір |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 103.5 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 85 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 7 566 ₴







