Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під телевізор Hubertos
Відрізняється оригінальним дизайном, виглядає сучасно та стильно. Представлена у кількох кольорах. Якщо ви хочете красиво поєднувати телевізор з іншими меблями, купити тумбу - під телевізор - стане правильним рішенням. Вони також пропонують додаткове місце для речей, які ми хочемо завжди мати під рукою. Тумба під ТВ може стильно доповнити ваш інтер'єр і підкреслить те, що вам подобається.
Характеристики тумби під TV:
Фасад - МДФ
Корпус - ДСП
Ширина - 138 см
Глибина - 34,2 см
Висота - 39 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Accord |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Вибрати колір |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1380 мм |
| Глибина тумби | 342 мм |
| Висота тумби | 390 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасад | МДФ |
- Ціна: 3 097 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в надежной фабричной упаковке, в разобранном виде. В комплект поставки входит вся необходимая фурнитура и инструкции для сборки. Все технологические отверстия просверлены, поэтому сборка изделия не составит труда. Возможны услуги сборки по Киеву и обл.











