
Кутовий стелаж для книг, книжковий стелаж офісний, стелаж для будинку Opendoors Дуб Сонома
- Під замовлення
- Код: HBR58
Відправка з 05 червня 20262 633 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий стелаж для книг, книжковий стелаж офісний, стелаж для дому Opendoors
Особливості стелажу:
- Сучасний дизайн і матеріали
- Висока якість
- Ергономічність і функціональність
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
Габаритні розміри:
- Ширина — 360 мм
- Висота — 1930 мм
- Глибина - 360 мм
Характеристики:
- Матеріал - ДСП ламінована
- Товщина матеріалу — 16 мм
- Вага — 25 кг
- Колір - Аляска, Білий, Дуб сонома, Дуб Шамоні, Сірий уні
Меблі доставляють в надійній фабричній упаковці, в розібраному вигляді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не складе труднощів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | IDEA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Сонома |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ширина стелажа | 360 мм |
| Глибина стелажу | 360 мм |
| Висота стелажа | 1930 мм |
- Ціна: 2 633 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в надежной фабричной упаковке, в разобранном виде. В комплект поставки входит вся необходимая фурнитура и инструкции для сборки. Все технологические отверстия просверлены, поэтому сборка изделия не составит труда. Возможны услуги сборки по Киеве и обл.

