
влевовправо
Стелаж підставка під телевізор, стелаж дизайнерський, стелажі для будинку офісу в вітальню Opendoors Венге Темний
- В наявності
- Код: P104
1 374 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж підставка під телевізор, стелаж дизайнерський, стелажі для дому, офісу у вітальню Opendoors
Особливості стелажа:
- Сучасний дизайн і матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
- Поставляється в розібраному вигляді.
- Деталі підготовлені для швидкої збірки.
- Поетапна інструкція.
Габаритні розміри:
- Ширина - 590 мм
- Висота - 1200 мм
- Глибина - 296 мм
- Ширина верху - 310 мм
- Ширина низу - 590 мм
Характеристики:
- Матеріал - ДСП ламінована
- Товщина матеріалу - 16 мм
- Вага - 20 кг
- Колір - Дуб сонома, Венге Темний, Бетон, Білий
Меблі доставляють в надійній фабричній упаковці, в розібраному вигляді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не складе труднощів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге Темний |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ширина стелажа | 590 мм |
| Глибина стелажу | 296 мм |
| Висота стелажа | 1200 мм |
- Ціна: 1 374 ₴
- Спосіб упаковки: Містить у безпечному місці фабричну упаковку, в розобранному виде. До комплекту поставки входить вся необхідна фурнітура і інструкції для Латки. Усі технологічні отвори просвердлені, тому складка виробу нескладно. Можливі послуги збирання по Києві та обл.




