Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська тумба під телевізор відкрита вузька Opendoors
Жодна вітальня не обходиться без тумби під телевізор. Відрізняється оригінальним дизайном, виглядає сучасно та стильно. Представлена у кількох кольорах. Якщо ви хочете красиво поєднувати телевізор з іншими меблями, купити тумбу - під телевізор - стане правильним рішенням. Тумба під ТВ відрізняється зручною модифікацією. Це незамінна частина вітальні, яка відмінно впишеться в будь-який сучасний будинок.
Габарити:
-
Ширина – 680 мм
-
Глибина – 520 мм
-
Висота - 730 мм
Характеристики:
- Матеріал - МДФ, ДСП ламінована
- Товщина матеріалу - 16 мм.
- Вага - 25 кг.
- Колір - Аляска, Білий, Дуб Сонома, Дуб Шамоні, Сірий уні
Меблі доставляємо в надійній фабричній упаковці, у розібраному вигляді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не складе труднощів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 680 мм |
| Глибина тумби | 520 мм |
| Висота тумби | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Сонома |
- Ціна: 2 149 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в надежной фабричной упаковке, в разобранном виде. В комплект поставки входит вся необходимая фурнитура и инструкции для сборки. Все технологические отверстия просверлены, поэтому сборка изделия не составит труда. Возможны услуги сборки по Киеве и обл.



Відправка з 06 червня 2026