Топ продаж

Підставка під монітор на стіл, настільна підставка для монітора, стійка для монітора Opendoors Дуб Сонома
- В наявності
- Код: P44
363 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка під монітор на стіл Opendoors
Підставка під монітор для комп'ютера допоможе заощадити простір на вашому робочому столі, а також додасть місце для зберігання речей. Додавання такої підставки - чудовий варіант для підняття монітора, створюючи зручніший кут для голови та шиї, а також збільшуючи доступний простір. Ви можете розмістити свої книги, файли та інші настільні аксесуари під сходинкою, щоб на робочому місці не було безладу!

Габаритні розміри:
- Ширина - 500 мм
- Висота - 100 мм
- Глибина - 268 мм

Характеристики:
- Матеріал - ДСП ламінована
- Товщина матеріалу - 16 мм
- Вага - 2,9 кг
- Колір - Дуб Сонома, Венге Темний, Бетон, Білий, Аліканте, Антрацит, Графіт, Світлий сірий
Меблі доставляються в надійному фабричному пакуванні, в розібраному вигляді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Усі технологічні отвори просвердлені, тому складання виробу не складе труднощів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Сонома |
- Ціна: 363 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в надежной фабричной упаковке, в разобранном виде. В комплект поставки входит вся необходимая фурнитура и инструкции для сборки. Все технологические отверстия просверлены, поэтому сборка изделия не составит труда. Возможны услуги сборки по Киеве и обл.

