Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітальня Дуб крафт білий/північне дерево Поло
Вітальня Ріо втілює в собі сучасний підхід до дизайну, поєднуючи приємне ступеневу асиметричність з великою кількістю корисного простору для зберігання необхідних речей.
Характеристики
- Ширина - 2900 мм
- Висота - 2060 мм
- Глибина - 465 мм
- Ширина ніші ТВ - 1100 мм
- Висота ніші ТВ - 860 мм
- Матеріал корпусу - ламінована ДСП
- Матеріал фасаду - ламінована ДСП
- Колір корпусу - Дуб крафт білий, дуб крафт сірий
- Колір фасаду - Білий, північне дерево
- Кількість дверей - 4
- Кількість ящиків - 1
- Направляючі - телескопічні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2900 мм |
| Глибина стінки | 465 мм |
| Висота стінки | 2060 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 860 мм |
| Колір | |
| Колір корпусу | Дуб крафт сірий |
| Колір фасаду | Білий |
- Ціна: 13 615 ₴


