Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба ТВ 2Д / 1Ш у вітальню Дуб крафт табако/північне дерево Адель
У цій вітальні було використано поєднання двох темних деревовидних декорів. Елементи вітальні можуть бути як правосторонніми, так і лівосторонніми.
Оригінальне виконання фасадів в поєднанні зі склом бронзового кольору надає даній вітальні приємної темно-димчастої тональності.
Складний фасад:

Характеристики
- Ширина - 1290 мм
- Висота - 525 мм
- Глибина - 396 мм
- Матеріал корпусу - ламінована ДСП
- Матеріал фасаду - ламінована ДСП
- Колір - Дуб крафт табако/північне дерево
- Кількість дверей - 2
- Кількість ящиків - 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип меблів | тумба |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1290 мм |
| Глибина тумби | 396 мм |
| Висота тумби | 525 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб крафт табако/північне дерево |
- Ціна: 4 786 ₴







