
влевовправо
Стілець Жаклін СХ Хокер Чорний Jacqueline Richman
- В наявності
3 749 ₴
+380 (67) 260-46-45
- +380 (68) 117-17-10Viber
- +380 (63) 460-46-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець Жаклін СХ Хокер Чорний Jacqueline TM Richman
Переваги барного стільця Жаклін СХ Хокер Білий/Чорний
- лаконічний стильний дизайн сучасного інтер'єру
- комфортне широке сидіння і ергономічна спинка
- сидіння і спинка виконані з високоміцного пластику
- на сидінні є м'яка накладка з PU
- міцні ніжки виготовлені з натуральної деревини бука
- надійна стійка конструкція, зручна підніжка
Посилена пластикова черепашка з м'якою накладкою з PU на сидінні.
Посилений каркас.
Матеріал ніжок - бук.
Висота стільця - 103,5 див.


Характеристики
Тип меблів: стілець
Варіант сидіння: М'яке
Наявність підлокітників: Немає
Складна конструкція для зберігання і транспортування: Немає
Колір (відтінок) меблів: Білий
Виробник: Richman
Країна виробник: Китай
Гарантійний термін: 12 (міс)
Стан: Новий
Матеріал виготовлення
Каркас стільця: Дерево
Ніжки: Бук
Габаритні розміри
Висота 1035.0 (мм)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Барний стілець |
| Колір | Чорний |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1035 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 820 мм |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Матеріал ніжок | Дерево (бук) |
| Сидіння | пластик з PU |
| Ширина стільця | 490 мм |
| Призначення | Для дорослих |
- Ціна: 3 749 ₴





