Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скромний і привабливий фасад, високоякісні аксесуари і відмінна якість - дводверна шафа купе від фабрики «Еверест» буде відмінним рішенням для організації простору в квартирі або в невеликому офісі. Завдяки компактному розміру, вона не лише надійно бере на себе зберігання вашого особистого гардеробу і побутових виробів, а також економить місце. Передню частину моделі можна прикрасити великим вибором фасадів
Характеристики:
Висота - 210 см
Глибина - 45 см
Ширина - 100/110/120/130/140/150/160/170/180/190/200/210/220/230/240 см
Стандартні кольори: яблуня, горіх лісовий, вільха, бук, вишня, венге темний
Всі шафи-купе можна доукомплектувати:
-
висувними ящиками (за додаткову вартість)
-
додатковими полицями і штанг (за додаткову вартість)
-
на фасадах можливий піскоструй (за додаткову вартість)
- кольоровий (фотодрук) малюнок (за додаткову вартість)
- колір Білий, Брунико і Кедр збільшення ціни на 10%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Розмір | 100х210 |
| Висота | 240 см |
| Ширина | 100/110/120/130/140/150/160/170/180/190/200/210/220/230/240 см |
| Глибина | 45 см |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Кромка каркаса | ПВХ |
| Кромка фасаду | ПВХ |
| Каркас | ЛДСП |
- Ціна: 10 383 ₴


