Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як оформити замовлення в нашому магазині

Зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті.
→

Повідомте всі деталі менеджеру, можливий виїзд на заміри.
→

Безкоштовний прорахунок вартості та узгодження деталей замовлення.
→

Оплата зручним способом, доставка і монтаж (за домовленістю).
| Розміри (ширина*висота) | 860*2040 960*2040 |
| Колір | Венге сірий горизонт |
| Накладки* | 16/10 мм, декор з двох сторін |
| Товщина металу полотна* | 1,5 мм |
| Товщина полотна* | 68 мм |
| Наповнення полотна* | мінвата |
| Товщина короба* | 75 мм (гнутий профіль утеплений мінватою) |
| Фурнітура* | 2 зовнішні петлі на 180 град., антизрізи, вічко, ручка на Планці |
| ЗАМОК Верхній* | Сувальдний Аvers 96/S6 (або аналог) |
| ЗАМОК Нижній* | Циліндровий «Аресѕ2800» (або аналог) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redfort |
| Застосування двері | Квартирні |
| Колір | Сірий |
| Утеплювач | Мінеральна вата |
| Розміри | |
| Висота дверей | 2040 мм |
| Ширина дверей | 860/960 мм |
| Товщина металу полотна | 1.5 мм |
| Товщина полотна | 68/70 мм |
| Товщина короба | 75/85 мм |
| Серія | |
| Серія | Преміум метал |
- Ціна: від 19 904 ₴



