Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як оформити замовлення в нашому магазині

Зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті.
→

Повідомте всі деталі менеджеру, можливий виїзд на заміри.
→

Безкоштовний прорахунок вартості та узгодження деталей замовлення.
→

Оплата зручним способом, доставка і монтаж (за домовленістю).
Оптима
| Розміри (ширина*висота) | 1200*2050 |
| Колір | Дуб бронзовий ПВХ-02 |
| Накладки* | 16/10 мм, декор з двох сторін |
| Товщина металу полотна* | 1,2 мм |
| Товщина полотна* | 78 мм |
| Наповнення полотна* | Мінвата |
| Товщина короба* | 90 мм (60х30+50х30 мм) |
| Фурнітура* | 3 петлі , ручка на планці |
| ЗАМОК Верхній* | Avers R35/S8 ригелі 14 мм (або аналог) |
| ЗАМОК Нижній* | Циліндровий «Аресѕ2800» (або аналог) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redfort |
| Застосування двері | Вуличні |
| Двері з ковкою | Так |
| Лист металу | 1.2 мм |
| Утеплювач | Мінеральна вата |
| Короб | 90 мм |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 1200 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Колір | |
| Колір | Дуб бронзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина полотна | 78 мм |
- Ціна: від 28 550 ₴





