
Барний стілець Clint шкірозамінник кревий AMF
- В наявності
- Код: 3471
3 457 ₴
- +380 (68) 117-17-10Viber
- +380 (63) 460-46-45
Як оформити замовлення в нашому магазині




Барний стілець AMF Clint — оптимальне рішення для барів і кафе в класичному або сучасному стилі.
Має комфортну округлу спинку та глибоке сидіння, на якому можна відпочивати максимально розслаблено. Оббивка виготовлена зі штучного шкірозамінника — Wax нубук із оксамитовою структурою. Матеріал вирізняється стійкістю до механічного впливу та різних температурних режимів, легко чиститься. Wax PU також не вбирає вологу. Ніжки стільця пофарбовані в тон оббивки. Металевий каркас, стійкий до зношування, забезпечує міцність і надійність конструкції. Стілець має зручну опору для комфортного розміщення ніг.

Модель: Clint
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Чорний
Матеріал оббивки: Шкірзамінник
Колір оббивки: Колір Кремовий
Висота виробу: 840 мм
Ширина виробу: 450 мм
Глибина виробу: 510 мм
Висота від підлоги до сидіння: 650 мм
Висота спинки: 230 мм
Ширина сидіння: 400 мм
Глибина сидіння: 320 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 14 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Глибина табуретки | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 840 см |
| Ширина | 450 |
| Глибина | 510 мм |
- Ціна: 3 457 ₴









