
влевовправо
Барний стілець Jam AMF
- Під замовлення
- Код: 3464
Відправка з 26 червня 20262 327 ₴
+380 (67) 260-46-45
- +380 (68) 117-17-10Viber
- +380 (63) 460-46-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Как оформить заказ в нашем магазине

Свяжитесь с нами по телефону или оставьте заявку на сайте.
→

Сообщите все детали менеджеру, качественная консультация.
→

Бесплатный просчет стоимости и согласование деталей заказа.
→

Оплата зручним способом, доставка і дод. послуги(за домовленістю).
Стілець барний AMF Jam для обладнання стійки сучасного стильного бару, кафе, ресторану або будинку.
Ця модель прекрасно підійде для лофту. Мінімум деталей і максимум практичності, виріб оцінять любителі мінімалізму. Каркас з металу, покритий фарбою чорного кольору, є перекладина для ніг, спеціальні опори для захисту підлоги від подряпин і вм'ятин. Сидіння з дерева, круглої форми, в світлому відтінку. Поєднання дерева і металу дуже практично і натурально, використовується в декоруванні приміщень різних стилів.

Модель: Jam
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Чорний
Матеріал оббивки: Дерево
Колір оббивки: Бук/Сосна/Ясен
Висота виробу: 750 мм
Ширина виробу: 470 мм
Глибина вироби: 450 мм
Висота від підлоги до сидіння: 750 мм
Ширина сидіння: 410 мм
Глибина сидіння: 310 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 8,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 750 см |
| Глибина | 450 мм |
| Колір оббивки | Бук |
| Ширина | 470 |
- Ціна: 2 327 ₴










