
Барний стілець Ozzy, колір кава AMF
- В наявності
- Код: 3462
3 891 ₴
- +380 (68) 117-17-10Viber
- +380 (63) 460-46-45
Як оформити замовлення в нашому магазині




Жива рок-легенда «страшний і жахливий Ozzy» любить шокувати публіку.
Подивіться на барний стілець Ozzy, і зрозумієте що це саме те, що потрібно для вашого бару, особливо якщо він оформлений в англійському лофт-стилі. Яскравий дизайн, стійка конструкція, колір чорної кави, приємний на дотик метал, натуральне дерево – це все що потрібно для того, щоб ще раз насолодитися "Gets Me Through" і келишком ірландського віскі!
Стілець барний AMF Ozzy представник колекції Iron, так само звучить по-своєму, як і знаменитий Оззі Осборн британський рок-виконавець і один із засновників музичного напрямку хард-рок і хеві-метал. У дизайні стільця немає нічого зайвого, всі деталі продумані і функціональні. Каркас із сталевого профілю в кольорі кави, матовий, приємний на дотик і красивий зовні. Є металева спинка і зручна підставка для ніг. Сидіння з міцного масиву дерева Гевея, яка володіє відмінною щільністю, яскраво-вираженою структурою, в кольорі античний горіх, відмінно поєднується з кольором каркаса, створюючи неповторний стильний образ.

Модель: Ozzy
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Кава
Матеріал оббивки: Дерево Гевея
Колір оббивки: Горіх під античну деревину
Висота виробу: 1180 мм
Ширина виробу: 490 мм
Глибина вироби: 530 мм
Висота від підлоги до сидіння: 770 мм
Висота спинки: 430 мм
Ширина сидіння: 350 мм
Глибина сидіння: 350 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 6,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Глибина табуретки | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1180 см |
| Ширина | 490 |
| Глибина | 530 мм |
- Ціна: 3 891 ₴









