Стілець Selen пластик під ротанг еспресо AMF
Стілець Selen пластик під ротанг – сучасний зручний стілець із пластику з малюнком під ротанг, який ідеально доповнить обідню зону на терасі, балконі або дачі. Пластикові меблі відрізняється доступною ціною, високою якістю виготовлення і практичністю. Оформлення виробу під ротанг додає йому ще і стильного зовнішнього вигляду. Неймовірно зручний з високою спинкою і зручним сидінням стілець допоможе вам з максимальним комфортом розслабитися за чашкою кави в колі сім'ї та друзів. Конструкція стільця Selen дозволяє легко складати їх один на одного, таким чином їх зручно переносити і компактно зберігати. Стілець Selen виготовляється з якісного пластику, виконаного під штучний ротанг. Дана модель дуже міцна і стійка до вологи, впливу УФ - променів, стілець не вигоряє і не втрачає свій колір. Високоякісний пластик не гниє і не іржавіє, завдяки чому такий стілець прослужить вам довгий час. Міцна стійка конструкція стільця Selen дозволяє витримувати досить великі навантаження. Ви неодмінно оціните його надійність і комфорт.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 55*45*85 див.
Матеріал: пластик.
Виробник: Італія.

Характеристики
| КАРКАС | Пластик |
|---|---|
| МАТЕРІАЛ ОББИВКИ | Без оббивки |
| ШИРИНА ВИРОБУ | 470 |
| ГЛИБИНА ВИРОБИ | 550 |
| ВИСОТА ВИРОБУ | 840 |
| ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ | 450 |
| ВИСОТА СПИНКИ | 440 |
| ШИРИНА СИДІННЯ | 380 |
| ГЛИБИНА СИДІННЯ | 380 |
| ЖОРСТКІСТЬ | Жорстка |
| ФОРМА СИДІННЯ | Об'єднано зі спинкою |
| МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ | 120 |
| ОСОБЛИВОСТІ | Без підлокітника, Штабельовані |
| СЕРІЯ ТОВАРУ | Selen |
| СТИЛЬ | Сучасний |
| ВИРОБНИК | AMF |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Материал каркаса (опор) | Пластик |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Пластик |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Ширина стула | 470 мм |
| Глубина стула | 550 мм |
| Высота сиденья стула | 450 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 840 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Эспрессо |
- Цена: 1 419 ₴










