
Кресло офисное Кельн (СФ) Richman
- В наличии
- Код: 33808
5 670 ₴
- +380 (68) 117-17-10Viber
- +380 (63) 460-46-45
Кельн Richman
Елегантне крісло Richman Кельн прекрасно підійде для офісу або домашнього використання. Його ергономічний дизайн і кілька варіантів забарвлення будуть доречні в будь-якому інтер'єрі. 5 променева опора робить крісло більш стійким, а спеціальне покриття коліс ковзає по будь-якій поверхні і не створює шуму. Модель виготовлена з хромованої сталі з надійними пластиковими деталями і розрахована на користувача, вагою до 120 кг. В якості оббивки використовується спеціальна сітка, яка забезпечує циркуляцію повітря, тому навіть в спеку спина сидить буде сухою. Також покриття гіпоалергенні і відрізняється зносостійкістю, легкістю в догляді. Офісне крісло Richman Кельн має зручну високу спинку, підлокітники і легко регулюється під зріст користувача. А завдяки механізму Tilt, спинка гойдається для загального розслаблення.
Характеристики: Кресло Кельн Richman
-
Производитель: Richmaт
-
Высота: 114-123 см
-
Цвета: Черный
-
Высота от пола до подлокотников: 70 см
-
Глубина сиденья: 50 см
-
Ширина сиденья: 47 см
-
Высота в нижнем положении: 46 см
-
Высота подлокотников: 26 см
-
Механизм : Anyfix
-
Материалы: Кожзам PU
-
Тип опоры: хром с регулировкой
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Механизм | Anyfix |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 11 кг |
| Высота сиденья в верхнем положении | 46 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Глубина кресла | 54 см |
| Ширина кресла | 54 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 65 см |
| Ширина сиденья | 47 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Материал изготовления | |
| Материалы | Кожзам UP |
- Цена: 5 670 ₴






